Власенко натякнув на плагіат Кличка

Захисник екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко попросив колег із опозиції утриматися від повторного використання політичних тез партії «Батьківщина», які були озвучені раніше, та назвав таке повторення «спробою плагіату».

Про це, серед іншого, Власенко заявив, коментуючи перебіг саміту Україна-ЄС у Вільнюсі, відвідати який йому не дозволила українська влада.

«Сьогодні відбулася чергова провокація проти захисту Юлії Тимошенко. Незважаючи на персональне запрошення віце-президента Європейської народної партії та наявність у мене паспорту для виїзду за кордон, який не був зданий до прокуратури, тому що вважався загубленим, в аеропорту «Бориспіль» мені заборонили покидати територію України та не допустили у літак», — заявив Власенко.

«Причина відмови у виїзді, як і раніше, надумана – кримінальне провадження за абсолютно безглуздими звинуваченні у діях, які мною ніколи не вчинялися. Зрозуміло, що це бездарне намагання влади фізично не допустити захист Тимошенко до виконання своїх прямих обов’язків», — додав він.

Крім того, політик зазначив, що напередодні саміту у Вільнюсі відбулося посилення політичної активності опозиційних сил, декотрі з яких допускають мавпування політичних заяв «Батьківщини» піврічної давності.

«Сьогодні з цікавістю переглянув виступ Віталія Кличка у Вільнюсі, у якому він порівнює дії чинної влади із шантажем і здирництвом, до якого вдаються сомалійські пірати. При цьому мені згадалася заява «Батьківщини», озвучена ще в червні цього року, коли в Партії регіонів заявили, що помилування Юлії Тимошенко можливе лише після того, як вона відшкодує уявні збитки, які порахували на Банковій. У нашій заяві йшлося про те, що українська влада користується логікою сомалійських піратів, які тримають заручників заради фінансового зиску. Я з глибокою повагою ставлюся до колег по опозиції, але хотів би попросити наших політичних партнерів у майбутньому утриматися від повторення наших тез, видаючи їх за свої. Це може бути сприйняте як спроби плагіату», — підкреслив Власенко.

При цьому він відмітив, що високо оцінює участь Віталія Кличка у вільнюському саміті.

«Я високо оцінюю роботу Кличка на саміті, це достойний рівень виступів і дискусій. Щоправда, хотілося б, щоб наші колеги ефективніше використовували настільки унікальну можливість відкритого діалогу з європейською політичною елітою», — резюмував захисник Тимошенко.

Як відомо, 28 червня у Вільнюсі стартував саміт «Україна-ЄС», на якому раніше планувалося підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Сергію Власенко не дозволили виїхати з України для участі у заході.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[email protected]