УДАР: Реформа неможлива, поки прокурори покривають рейдерів

karpucov-14-03-13_1У політичній партії УДАР вважають передчасними коментарі з приводу запропонованого Адміністрацією президента нового проекту закону «Про прокуратуру», адже за будь-яких обставин реформа органів прокуратури не матиме сенсу, поки прокурори покриватимуть рейдерські захоплення підприємств в Україні.

Про це в коментарі журналістам заявив народний депутат, керівник юридичного відділу УДАРу Валерій Карпунцов.

«Коментарі з приводу цього законопроекту наразі не на часі», — заявив Карпунцов.

Депутат додав, що вважає будь-які розмови про реформування прокуратури недоречними та передчасними, поки в Україні спостерігаються кричущі випадки незаконного заволодіння майном іноземних інвесторів, як, наприклад, Шепетівським бутно-щебневим кар’єром.

«На цю тему взагалі передчасно розмовляти, доки не вирішені питання зі скандальним рейдерським захопленням Шепетівського бутно-щебневого кар’єру, що належить іспанським інвесторам. Їхнє підприємство було захоплене відомим на Хмельниччині шахраєм Юрієм Чорненьким. Наскільки мені відомо, правоохоронні органи якраз покривають злочини цієї людини, чим наносять непоправної шкоди інвестиційному клімату в Україні», — наголосив Карпунцов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[email protected]