Сергій Каплін та олігархи: кохання за розрахунком

В Україні сформувався пануючий клас олігархів, які фактично керують державою. Олігархи купують партії, фракції, призначають своїх міністрів і керівників важливих державних підприємств. Усе для того, щоб захищати власні надприбутки. Їм набагато вигідніше «купити» депутатів, проплатити мітинги та придбати телеканали і газети, ніж дотримуватись закону. А інколи олігархи створюють власні політичні проекти, щоб отримати повну лояльність з боку тих, хто лобіюватиме їхні інтереси. Ми спробуємо розказати вам про один з таких проектів, «простого» депутата Сергія Капліна.

Неважливо яка партія, головне – стати депутатом

З самого початку своєї кар’єри Каплін тісно пов’язаний з олігархічними групами. Сергій Миколайович не любить розказувати людям правду про своє минуле, аж надто багато запитань виникає. Зокрема про те, як «простий» хлопець, тільки закінчивши школу, в 19 років став радником голови Держкомітету України з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики, помічником народного депутата України, помічником депутата Київради, членом правління УСПП. І всьоголиш в 21 рік, ще вчорашній школяр став виконавчим директором Кременчуцького шкірно-лимарного комбінату. Чи багатьох простих хлопців ви знаєте, які роблять таку політичну кар’єру?

Каплин

В 2010-2011 – Каплін був заступником голови Кременчуцької організації «Фронту змін» Яценюка, однак пройшов до парламенту на виборах 2012 року від «УДАРу», потім перебіг до Блоку Петра Порошенка, у 2015 році створив «Партію простих людей», а в 2016 – він вже в СДП.

В таких різких змінах свої політичних поглядівнемає нічого дивного. Ще в 2007-2010 роках Каплінодночасно був радником регіонала Анатолія Кінаха, радником Олександри Кужель та помічником «вугільної королеви Донбасу» НаталіїКоролевської. Сергій Каплін завжди був там, куди його ставили впливові покровителі.

Хто платить, той Капліна і «танцует»

Сьогодні ми розкажемо вам про співпрацю Сергія Капліна з сумно-відомим «газовим бізнесменом» Олександром Онищенком.

Відомим Онищенко став завдяки скандальному компромату на багатьох посадовців і депутатів. Сам же Онищенко розкрадав кошти в держпідприємстві «Укргазвидобування». Сума збитків за оцінкою Національного антикорупційного бюро тоді склала – 2,9 мільярда гривень.

Кажуть, що саме Каплін організовував публічний тиск на держкомпанію «Укргазвидобування» в інтересах Онищенка. Дуже вірогідно, що «простий» Каплін брав корупційні гроші у Онищенка, для того, щоб боротися з цими самими корупційними схемами. Прямо кругообіг брудних грошей в природі політичних істот! Виходить, що Сергій Каплін обдурював нас за гроші, які Онищенко крав у нас з вами? Це просто вершина цинізму!

Онищенко також розповів, як у своїй війні з «Народним Фронтом» і Арсенієм Яценюком взяв «в оренду» Сергія Капліна.Пам’ятаєте, як цей «простий» нардеп активно атакував виключно Яценюка і його політичну силу? От вам і розгадка справжньої причини цієї війни. Корупціонер Онищенко заплатив за війну з Яценюком, можемо припустити що й Сергію Капліну з його «тарифним майданом», мільйони доларів. Якщо це так, то шкода звичайних людей, які повіривши політику-популісту й не знаючи правди, допомогли заробити Каплінуці «корупційні мільйони».

Коли ж на Онищенка була заведена кримінальна справа, Каплін не голосував за зняття депутатської недоторканості з нього. Цим самим давши можливість втекти корупціонеру від відповідальності за межі України, в Лондон.
Сергій Каплін та олігархи: кохання за розрахунком
Сергій Каплін та олігархи: кохання за розрахунком

І як результат…

Виходить, депутат, якого люди обирали для відстоювання позиції громади, захищає інтереси олігархів, звичайно ж заробляючи на цьому? А ми з вами ще платимо йому зарплатню з наших кишень!При цьому страждають люди, страждає країна. Можна припустити, що на наступних виборах Сергій Каплін розкаже нам з вами нову казку про те, як його нова партія захищатиме простих людей. Вона й справді захищатиме, от тільки люди ці зовсім не прості, і ми їх називаємо олігархами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[email protected]