Проваждення по справі ЖКС «Черьомушки»: винесено вирок Панкову Ю.М.

Одеською місцевою прокуратурою № 2 (Малиновський район) здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за № 12018160470001400 від 23.04.2018 за підозрою директора КП «ЖКС«Черьомушки» Панкова Ю.М. у вчиненні кримінальних правопорушень,передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 2 ст. 172 КК України.

Встановлено, що керівник комунального підприємства на протязі 2014-2018 років використовував працю найманих працівників без укладеннятрудових договорів, не забезпечив відрахування податків та соціальнихплатежів, а також допустив інші грубі порушення законодавства про працюУкраїни щодо більш як 15 працівників.

Так, 02.07.2018 слідчим СВ Малиновського ВП в м. Одесі ГУ НП в Одеській області за погодженням з процесуальним керівником повідомлено пропідозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172,ч. 2 ст. 172 КК України директору КП «ЖКС «Черьомушки» Панкову Ю.М., тобто у грубому порушенні законодавства про працю, а також у грубомупорушенні законодавства про працю щодо одинокої матері, яка виховуєдитину віком до чотирнадцяти років.

Крім того, в ході досудового розслідування призначено та проведеновідповідні позачергові перевірки додержання вимог законодавства про працюта здійснення відповідних податкових виплат та виплат щодо соціальногострахування громадян, праця яких використовується підприємством. Зарезультатами їх проведення спеціалістами Держпраці в Одеській області, атакож ГУ ДФС в Одеській області встановлено численні грубі порушення,допущені керівником КП «ЖКС «Черьомушки», що потягло накладення напідприємство відповідних штрафних санкцій на загальну суму більше1 мільйона гривень.Так, 31.07.2018 до Малиновського районного суду м. Одеси скерованообвинувальний акт відносно Панкова Ю.М. за ч. 1 ст. 172, ч. 2 ст. 172 КК України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[email protected]