Порошенко запрошує мітингувальників Майдану у свої приміщення

Політик і підприємець Петро Порошенко висловив обурення діями міліції з зачистки урядового кварталу та адміністративних будівель від мітингувальників, а також заявив про готовність прийняти протестуючих у приміщеннях заводу «Ленінська кузня» у Києві, що належать йому на праві власності.

Про це Порошенко заявив в інтерв’ю журналістам.

«Я глибоко обурений діями міліції з перекриття центральних станцій метрополітену, витіснення протестуючих з урядового кварталу та адміністративних будівель. Посилення тиску силовиків на мирних демонстрантів на Майдані незалежності призводить до небезпечного зростання напруги між мітингувальниками та правоохоронцями на Майдані незалежності», — заявив він.

Порошенко також зазначив, що вважає основними завданнями лідерів протестів збереження мирного характеру масових акцій, що відбуваються у центрі Києва.

«Безумовно, наше головне завдання – це підтримка мирного Майдану, недопущення провокацій та відкритого протистояння людей із міліцією. Крім того, нам необхідно забезпечити людям, які приїхали до Києва з регіонів, теплий нічліг, пункти харчування та обігріву в умовах, коли використання для цих цілей адміністративних будівель у центрі Києва є неможливим. Тому я прийняв рішення про надання в користування протестуючих приміщень заводу «Ленінська кузня» на Рибальському півострові, де можна організувати нічліг і харчування, а також забезпечити гігієнічні потреби людей», — сказав політик.

Порошенко заявив, що вже виділив для цього фінансування, і його приміщення будуть готові прийняти людей вже ввечері вівторка, 10 грудня.

«Наші приміщення вже зараз готові, фінансування виділено, забезпечити теплий нічліг і харчування. Мова йде про офісно-виробничі приміщення за адресою вул. Електриків, 26. До «Ленінської кузні» можна доїхати автобусом №53 від станції метро «Контрактова площа». Охорона на прохідній території заводу попереджена про прибуття людей, там уже працює кухня. За потреби можна буде організувати позмінний нічліг, щоб обігріти та нагодувати максимальну кількість людей», — додав він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

[email protected]