«Поляки» Філатова за 126 мільйонів таємно відремонтують вулицю до вокзалу Дніпра

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 18 червня за результатами тендеру замовив ТОВ «Тракція Інфра» капітальний ремонт вулиці Курчатова за 126,60 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч відремонтують вулицю довжиною майже 1 км, яке веде до вокзалу Дніпра.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Субпідрядниками будуть ТОВ «Сітірейл Технолоджі» (трамвайні колії, водопостачання), ТОВ «Монтажно-будівельна компанія «Синергія» (освітлення), ПП «Дніпромонтаж» (контактна мережа).

На заробітну плату піде 2,18 млн грн., тобто 1,7% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,4% – 493 тис грн.

Ціна угоди на 0,4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 127,10 млн грн.

Створена у 2016 році «Тракція Інфра» зі статутним капіталом 1 тис грн. цьогоріч виграла два підряди Дніпровської міськради на поточний ремонт автошляхів за 100,00 млн грн. і 214,30 млн грн.

Зараз нею володіють Павло Пасинков (1%) і ТОВ «Тракція Україна» (99%), а керує Олександр Петренко. Засновниками «Тракція Україна» є ТОВ «Келіо» Олени Мамон і Маргаріти Карагодіної (49,9%) та АТ «Дорожньо-Мостове Підприємство «Білосток» (Польща) (50,1%). Кінцевим бенефіціаром через польську фірму значиться поляк Пшемислав Вжесінський, однак раніше ним був литовець Рекашюс Роландас. Останній у 2016 р. у якості директора з розвитку польської корпорації «Тракція» («Trakcja PRKII SA») зустрічався з мером Дніпра Борисом Філатовим у Литві.

Частину техніки «Тракція Інфра» орендує у ТОВ «Майстер-буд» Дмитра Мішалова, батька Вячеслава Мішалова, який до кінця 2017 року був секретарем міськради Дніпра.

Також «Тракція Інфра» оприлюднила перелік своїх 44 працівників, що мають необхідний досвід для ремонту вулиці у Дніпрі. Усі вони мають українські, а не польські ПІБ.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будінвест Інжиніринг» Віталія Бараннікова та Ірини Воробйової. Остання у 2015 році висувалася в Амур-Нижньодніпровську районну в місті Дніпрі раду від партії «Наш край», будучи головним бухгалтером нині ліквідованого ТОВ «Спецкомунгосп». Тоді засновниками «Спецкомунгоспу» значилися Тетяна Щербатова і ТОВ «Дніпроуніверсал», кінцевим бенефіціаром якого є Людмила Калмикова, позаштатна радниця Ігоря Коломойського на посаді губернатора Дніпропетровщини. У 2011 році серед засновників «Дніпроуніверсалу» була Вікторія Корбан, сестра Геннадія Корбана, екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА при Ігорю Коломойському.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[email protected]