Ковальчук Андрій Трохимович, або чи може гей бути корупціонером?

Скандальне інтерв’ю українського професора Андрія Ковальчука стурбувало український соціум проблемами наших співвітчизників з нетрадиційною орієнтацією. Втім, деякі журналісти вирішили зануритися глибше і з’ясувати справжню причину від’їзду Андрія Трохимовича Ковальчука.

Як виявилося, гучні заяви про утиски прав геїв і лесбіянок — лише відмовки. Реальним поштовхом покинути Україну і насиджене місце — стали кримінальні справи, фігурантом яких виявився Андрій Трохимович Ковальчук. При цьому варто зауважити, що крім кримінальної справи за фактом розбещення та згвалтування студентів Київської державної академії водного транспорту ім. Сагайдачного, А. Ковальчук міг отримати в грудні минулого року звинувачення в корупції та ухиляння від сплати податків. У момент від’їзду Ковальчука до США кримінальну справа була якраз по стадії відкриття. А перед поверненням новоспеченого бармена Андрія Трохимовича справу зам’яли, завдяки зв’язкам батька фігуранта.

Одним словом, деякі факти, точніше майже всі з них вказують на цілком об’єктивні причини від’їзду мігранта нетрадиційної орієнтації.

Співрозмовник видання, який свого часу добре знав Андрія Ковальчука запевняє, що професор-корупціонер ніколи не хотів жити в Штатах, де б йому довелося платити податки і працювати. За словами колишнього товариша нашого багатостраждального представника нетрадиційної орієнтації, виїхати до США його вмовила сестра і батечко, які були всерйоз занепокоєні відкритими кримінальними справами.

Також масла у вогонь підливає той, що в Фейсбук заговорив молодик, який свого часу став жертвою одностатевої любові професора Ковальчука. Олександр Р. — хлопець двадцяти чотирьох років вперше заговорив про те, що в Київській державній академії водного транспорту ім. Сагайдачного неодноразово замовчувалися факти сексуальних домагань до студентів обох статей. І як раз до «своєї статі» мав недобрі наміри виключно один і той же заслужений професор, ім’я якому Ковальчук Андрій Трохимович. Через добу після публікації своєї історії колишній студент державної академії водного транспорту видалив пост. Проте, його друзі вважають, що зробити це жертву професора нетрадиційної орієнтації змусила кругленька сума, яку Ковальчук заплатив за мовчання.

Що ж стосується кримінальної справи за фактами корупції, а також сексуального домагання до студентів … Вони навряд чи завершаться трагедією для Андрія Трохимовича. Слідчий, який кілька років вів справу за фактами розбещення студентів Київської державної академії водного транспорту ім. Сагайдачного, зараз відсторонений.

Поспілкувавшись з ним, будь-якому журналісту стає зрозуміло одне: зв’язку батька Андрія Трохимовича і його гроші можуть вирішити будь-які питання. Природно, хотілося б вірити в правосуддя, але до цього занадто далеко. Напередодні стало відомо про те, що Андрій Ковальчук отримав (чит. «купив») посаду проректора Київської академії водного транспорту! Уявіть собі таке — просто апофеоз божевілля. Після низки корупційних скандалів, сексуального домагання до студентів, роботи барменом у гей-клубі США (деталі в матеріалі Як український професор Андрій Трохимович Ковальчук став барменом місяця в гей-клубі Сіетла), зв’язку з неповнолітнім та інциденту з кавказцями (детально про помсту осіб кавказької національності можна прочитати в матеріалі Активіст бісексуальної руху Києва Ковальчук Андрій Трохимович став жертвою групового зґвалтування) людину призначають проректором…

8657(1)

На довершення вищезгаданого редакція запрошує представників інших ЗМІ та незалежних журналістів провести власне розслідування за фактами описаним в нашому матеріалі.

Сергій Карпенко

Далі буде…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[email protected]