БЕЗКАРНА ЗЛОЧИННА ДІЯЛЬНІСТЬ ПСЕВДО-ПАТРІОТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА ОДЕЩИНІ ЗМУСИЛА ОДЕСИТІВ ЗВЕРНУТИСЬ ДО АРСЕНА АВАКОВА ЗА ДОПОМОГОЮ

Общественный деятель Ярощук Максим официально обратился к главе Национальной Полиции Украины — Хатии Деканоидзе с просьбой отреагировать на коллективное заявление в отношении ненадлежащей работы «Горячей линии 102» в Одесской области.

ярощук

«Керівництво Національної поліції не потребує допомоги та захисту, вони їздять на дорогих, часто броньованих авто і мають охорону. Напевно тому їх не як не турбує, той факт, що у Одесі просто ніхто не відповідає за номером «102».. Але нам простим Одеситам нікуди дзвонити та звертатися за допомогою у разі загрози життю або з інших причин, коли нам потрібен захист.

Сьогодні я подав колективне звернення від Одеситів до Голови Національної поліції України Khatia Dekanoidze щодо неналежного функціонування гарячої лінії «102».

Нажаль впродовж місяця, в місті Одеса систематично громадяни не мають можливості додзвонитись до гарячої лінії Національної поліції — «102», у зв`язку з її несправністю та неналежним функціонуванням, телефон постійно не працює, що унеможливлює правомірне функціонування та роботу єдиної системи звернення громадян до органів Національної поліції України, а також є прямим порушенням їх законних прав, та відповідно кореспондуючих обов’язків органів поліції.

Доповню — кількість злочинів за одну добу у місті Одеса, обчислюється сотнями. Крадіжки, грабежі, хуліганство .. І коли не працює елементарно номер «102» куди звертатися Одеситам?» — зазначив Ярощук Максим на своїй сторінці в фб.

Источник : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=301745430181574&id=100010383575029

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[email protected]